ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ

5/5 - (1 امتیاز)

بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ Samsung 

خرابی هایی که معمولاً هارد دیسک های سامسونگ تجربه می کنند:

بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ

هنگامی که هارد دیسک سامسونگ خراب می شود ممکن است به دلایل مختلفی از کار بیفتد، بسیار مهم است که عیب، توسط یک متخصص بازیابی اطلاعات حرفه ای هارد دیسک به درستی تشخیص داده شود تا بتوان اطلاعات روی هارد دیسک را بازیابی کرد.
نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد هارد دیسک شما ممکن است در معرض خرابی قرار گرفته باشد، از جمله ارور صفحه آبی، صداهای کلیک یا صدای وزوز و کندی سرعت هارد دیسک، اگر هر یک از این علائم را تجربه کردید، بهترین اقدام این است که کامپیوتر را خاموش کنید
و با یک مرکز بازیابی اطلاعات حرفه ای تماس بگیرید.پس از روئت علائم هشدار با خاموش کردن کامپیوتر، شانس بازیابی کامل اطلاعات خود را افزایش خواهید داد. هارد دیسک سامسونگ به دلایل مختلفی ممکن است از کار بیفتد، در زیر رایج ترین انواع خرابی هاردهایی که برای بازیابی اطلاعات دریافت می کنیم آورده شده است:

خرابی مکانیکی هارد سامسونگ:

این نوع خرابی معمولاً نتیجه ایجاد صدای بوق، وزوز یا کلیک هارد دیسک است. صدای بوق و وزوز معمولاً نشانه ای از خرابی موتور است. صدای کلیک معمولاً نشانه ای از شکست هدهای خواندن/نوشتن است. صدای کلیک رایج ترین نوع خرابی است که در هارد دیسک سامسونگ شنیده می‌شود . این خرابی معمولاً نتیجه ضربه یا افتادن هارد دیسک است. ما درصد موفقیت بالایی در جراحی و بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ داریم.

عکس ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ

خرابی فیزیکی هارد سامسونگ:

خرابی فیزیکی زمانی اتفاق می‌افتد که یک قطعه در هارد دیسک تصمیم بگیرد که دیگر نمی‌تواند کار کند.
این ممکن است به دلیل استفاده زیاد، حتی تنها روشن ماندن رایانه برای مدت زمان طولانی ممکن است باعث خرابی نابهنگام هارد دیسک شود.

 

بازیابی اطلاعات هارد دیسک سامسونگ فرمت شده خطاهای اولیه یا حذف فایل:

فرمت کردن هارد یک اشتباه رایج است و به راحتی با کلیک کردن روی دکمه اشتباه اتفاق می افتد. خطاهای راه‌اندازی خطاهای رایجی هستند که برای یک هارد دیسک دریافت می‌شوند و به این معنی هستند که هارد دیسک نمی‌تواند بخش‌های شروع روی دیسک را بخواند و بنابراین به شما یک خطای initilize می‌دهد. یکی دیگر از مشکلات رایجی که برای بازیابی دریافت می کنیم، بازیابی فایل هایی است که حذف شده و نیاز به بازیابی فایل‌ها دارید، برای مشاوره با ما تماس بگیرید تا بتوانیم اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ریکاوری کنیم.

رفع خرابی الکترونیکی هارد سامسونگ:

این نوع خرابی معمولاً نتیجه یک نوسان برق یا افزایش برق است. در اکثر موارد خرابی الکترونیکی هارد دیسک شما کاملاً از بین می رود با وجود آرشیوی کامل از قطعات سامسونگ در کلینیک هارد ایران درصد موفقیت بالایی در ریکاوری اطلاعات هارد دیسک های سوخته سامسونگ داریم.

ریکاوری هارد سامسونگ با خرابی سیستم عامل:

Firmware یک برنامه نرم افزاری است که وظیفه ارتباط بین کل سیستم کامپیوتر و هارد دیسک را بر عهده دارد. کدهای فریمور معمولاً روی صفحات دیسک قرار می‌گیرند، و اگر پلاتر آسیب ببیند یا خراب شود، هارد دیسک دچار خرابی می‌شود. این نوع خرابی حتی اگر سایر اجزای مکانیکی و الکتریکی هارد دیسک در وضعیت مناسبی باشند رخ می دهد.

هارد دیسک سامسونگ بسیار کند کار می کند:

این نوع خرابی به معنای تخریب هارد دیسک سامسونگ است. در بیشتر شرایط به این معنی است که ‌بدسکتورها روی دیسک خراب و ناخوانا و غیرقابل نوشتن هستند با این نوع خرابی، سیستم معمولاً نمی‌تواند اطلاعات ‌ را از هارد کپی کند یا فایل‌ها و پوشه‌ها مدام ظاهر می‌شوند و سپس از دید ناپدید می‌شوند.

بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ

 

دلایل بی شماری که باعث خرابی هارد دیسک های سامسونگ می شوند:

دلایل زیادی وجود دارد که چرا هارد دیسک سامسونگ شما ممکن است به طور ناگهانی به روشی که معمولاً کار می کند متوقف شود.

گاهی اوقات ممکن است صرفاً به دلیل فرسودگی کلی دستگاه باشد یا ممکن است به دلیل فشار بیش از حد در کار باشد مانند ضربه خوردن هارد در حین جابجایی ، ریختن مایعات روی هارد ، فریمور قدیمی …

در واقع گاهی اوقات یک هارد بدون هیچ دلیل یا توضیحی از کار می افتد و جهت بررسی علت و مشکل به ما مراجعه میکنند.
در اینجا ما سعی می کنیم مشکل را تشخیص دهیم و اطلاعات شما را بازیابی کنیم تا بتوانید به اطلاعات مهم خود دسترسی پیدا کنید.

ریکاوری اطلاعات هارد سامسونگ در شرایط از دست دادن اطلاعات به دلیل پارتیشن بندی یا حذف اتفاقی :

حتی باتجربه‌ترین اشخاص در فناوری اطلاعات می‌توانند دکمه اشتباه را فشار دهد، دستور اشتباه را اجرا کنند یا به سادگی دکمه DELETE را خیلی زود فشار دهند و هنگامی که این اتفاق می افتد نه تنها می توانید متوجه شوید که کاری را که خستگی ناپذیر برای تولید آن کار کرده اید را از دست داده اید، بلکه در برخی موارد (اگر یک کسب و کار هستید) متوجه می شوید که کارکنان شما دیگر قادر به ادامه کار نیستند. از دست دادن اتفاقی اطلاعات، خواه به دلیل فرمت ناخواسته یا حذف ناخواسته باشد، می تواند همه چیز را به هم بزند، جایی که ما وارد آن می شویم  اگر به اشتباه فایل ها را حذف کرده اید یا هارد سامسونگ را فرمت کرده اید ، می توانیم به شما کمک کنیم آن اطلاعات را به سرعت بازیابی کنید بدون اختلال در خود اطلاعات.

عکس ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ

نوسانات برق و قطع برق و آسیبی که می توانند به هارد دیسک سامسونگ شما وارد کنند:

نوسانات برق می تواند باعث از کار افتادن هارد دیسک کامپیوتر شما نیز شود. از دست دادن ناگهانی برق ممکن است باعث شود هدهای هارد از مسیر خارج شوند یا به طور مشابه افزایش ناگهانی برق می تواند باعث سوختن برد مدار چاپی یا مادربرد شود.
اینجاست که ما با کمک به شما در ریکاوری اطلاعات هارد سامسونگ می رسیم.

برخی از مشتریان کلینیک هارد ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است