5/5 - (68 امتیاز)

بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده

پیغام فرمت اجباری هارد

در صورت وجود مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری متعددی ممکن است با پیغام فرمت مواجه شوید!

در این صورت هیچگونه اقدامی اعم از کلیک کردن یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات انجام ندهید زیرا ممکن است با فشار مضاعف به هارد مشکلات بیشتری برای آن به وجود بیاید و بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد فرمت شده را دشوار یا غیرممکن کند. فقط هارد را از دستگاه جدا کرده و برای رفع مشکل آن را به مراکز مربوطه ببرید.

تماس با کارشناسان کلینیک هارد ایران

فرمت کردن هارد دیسک

فرمت کردن هارد دیسک می‌تواند در بسیاری از موارد امری مفید و کاربردی برای هارد شما باشد.
عوامل بسیاری وجود دارد که رخ دادن هرکدام از آن‌ها، میتواند به سیستم فایل هارد آسیب بزند. در این مواقع شما می‌توانید با فرمت کردن هارد فضای ذخیره سازی هارد خود را مجددا احیا کنید. اما جدای از این امر مفید، فرمت کردن هارد باعث پاک شدن اطلاعات ذخیره شده هارد می‌شود.

اگر اطلاعات مهمی در هارد خود دارید و هم اکنون با پیغام فرمت روبرو شده‌اید، بدون هیچگونه کار اضافی، با کارشناسان فنی کلینیک هارد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان جهت حفظ اطلاعات خود بهره ببرید.

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

ریکاوری هارد فرمت شده
در کمتر از 24 ساعت

درخواست ریکاوری فوری

وضعیت اطلاعات بعد از فرمت شدن هارد

هنگامی که یک هارد دیسک را فرمت می کنید، سیستم عامل توانایی خود را برای ارجاع به اطلاعات روی دیسک، از دست می دهد. به این صورت که فایل ها و داده ها هنوز در هارد شما وجود دارند، اما سیستم عامل هارد نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. تنها کاری که فرمت انجام می‌دهد حذف نشانگرهای (آدرس فایل در هارد) موجود است که به سیستم عامل شما می‌گویند که فایل‌ها در کجا قرار دارند. برای ریکاوری اطلاعات میبایست آن نشانگرها بازیابی شوند تا اطلاعات شما با همان فرمت قبلی در هارد نمایش داده شود.

توجه:در صورتیکه بعد از فرمت اطلاعات، بازنویسی انجام شود، اطلاعات شما برای همیشه از دست خواهد رفت.

مشاوره رایگان جهت حفظ اطلاعات

برآورد هزینه ریکاوری
هارد فرمت شده

برآورد هزینه بازیابی اطلاعات هارد آنلاین

بازنویسی جدید بر روی هارد فرمت شده

نکته ی مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که تا زمانی که بخش های درایو بازنویسی و یا رونویسی نشوند، هنوز فرصتی برای بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده وجود دارد. بازنویسی یا رونویسی به این معنیست که شما اطلاعات جدیدی را وارد هارد کنید. که در این صورت ظرفیت هارد کاهش یافته و بازیابی اطلاعات به مشکل برمیخورد. پس اگر سهوا اطلاعات هارد خود را فرمت کردید فورا استفاده از هارد را متوقف کرده و برای ریکاوری اطلاعات اقدام کنید.