5/5 - (16 امتیاز)

بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده

صدای کلیک از هارد

درصورتی‌که اطلاعات مهمی در هارد خود دارید، توصیه می‌شود در صورت شنیدن صدای کلیک، هارد را از سیستم جدا کرده و از هرگونه دستکاری اجتناب نمایید!

اگر در هنگام چک کردن هارد صداهای سایشی مانند کلیک کلیک را می‌شنوید، باید همه عملیات را به یکباره متوقف کنید. این صداهای کلیک معمولاً از تماس نامناسب بین هد و پلاتر می‌آیند، که باعث می‌شود صفحه پلاتر هارد بر اثر ضربه و یا شوک وارد شده، جایی که اطلاعات شما ذخیره می‌شود ، خراشیده شود. هنگامی که پلاتر خراشیده شود معمولا تمامی اطلاعات و داده ها از بین میروند؛ بنابراین، در صورت شنیدن صداهای کلیک و یا ویز ویز از هارد، هیچ کاری انجام ندهید و جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد ضربه خورده سریعا با مشاورین کلینیک هارد ایران تماس بگیرید.

تماس با کارشناسان کلینیک هارد ایران

ریکاوری هارد ضربه‌خورده

ضربه خوردن هارد میتواند بر اثر افتادن از ارتفاع یا اتفاقات دیگری رخ دهد و اطلاعات هارد به طور معمول میتوانند بر اثر آسیب فیزیکی از بین بروند. بنابراین مهم است که تشخیص دهید آیا هارد شما کار میکند یا خیر.
در این شرایط ممکن است هارد ویندوز را شناسایی کرده اما اطلاعاتی را بالا نیاورد یا آن ها را به کندی نشان دهد. حتی ممکن است بعد از چند ثانیه هارد شما خاموش شود. اگر بعد از ضربه وارد شدن به هارد با این مشکلات روبه رو شدید، هارد شما نیاز به جراحی و ریکاوری دارد.

جراحی هارد

ریکاوری هارد ضربه‌خورده
در کمتر از 48 ساعت

درخواست ریکاوری فوری

کار کردن هارد بعد از آسیب فیزیکی

اگر هارد شما بعد از آسیب فیزیکی همچنان سالم به نظر میرسد و کار میکند فرصت را از دست ندهید؛ به هیچ عنوان هیچگونه استفاده دیگری از هارد نکنید و سریعا برای بک آپ گرفتن اقدام کنید. هد هارد ممکن است هر لحظه بعد از ضربه خوردن از کار بیفتد.

توجه: در صورتیکه بعد از ضربه و شنیدن صدای غیر معمول از هارد، هارد توسط افراد غیرمتخصص  دستکاری شود، اطلاعات شما برای همیشه از دست خواهد رفت.

مشاوره رایگان جهت حفظ اطلاعات

برآورد هزینه بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده
هارد ضربه‌خورده

هزینه بازیابی اطلاعات هارد

بازکردن درب هارد در منزل

هرگز این اشتباه را نکنید!

باز کردن درب هارد بدون امکانات، داشتن محیط مناسب (کلین روم) و مهارت حرفه ای باعث آسیب های جبران ناپدیر میشود. تجمع گرد و غبار بین پلاتر و هد هارد، وجود الکتریسیته ساکن و به جا ماندن اثر انگشت بر روی هارد از جمله آسیب های وارده به هارد به دلیل باز کردن درب هارد در محیط ناامن می باشد.
همین اتفاقات به ظاهر ناچیز میتوانند باعث خرابی، شکستگی و از کار افتادن هد هارد شوند و ریکاوری اطلاعات هارد ضربه خورده را غیرممکن کنند.

کلینیک هارد ایران، بنیانگذار بازیابی اطلاعات در کشور ، جهت رفاه حال مشتریان،  تست و بررسی هارد ضربه خورده را بصورت رایگان ارائه می‌دهد.