5/5 - (68 امتیاز)

کلینیک هارد ایران

ریکاوری اطلاعات هارد کامپیوتر

بیش از یک میلیون هارد ریکاوری شده در 30 سال اخیر

30 سال سابقه درخشان

قابل توجه مشتریان گرامی،

مشتری عزیز :
چنانچه سوالاتی دیگری دارید که در این بخش مورد بحث و توضیح قرار نگرفته است ، به سادگی با بخش پشتیبانی ۲۴ ساعت کلینیک هارد ارتباط برقرار کنید ، قطعا همکاران ما شما را در مورد سوالات بی پاسخ شما به بهترین شکل راهنمایی خواهند کرد .

Accordion Panel

ابزار ، تخصص و تجربه سه عامل اصلی برای موفقیت در این امر میباشد
این مثلث طلایی همزمان می‌تواند بهترین نتایج بازیابی اطلاعات را در بر داشته باشد

Accordion Panel

در حال حاضر با توجه به نظارت کمی که در این بخش صورت گرفته افراد بسیاری مستقیم و غیر مستقیم بدون دانش فنی و ابزار اقدام به معرفی خود در امر بازیابی اطلاعات نموده اند و زمانی که شما دچار مشکل می‌شوید فقط با یک انتخاب اشتباه ، سبب می‌شود تا برای همیشه اطلاعات ارزشمند خود را از دست بدهید.

ولی با کمی تحقیق و بررسی شناسایی این افراد به سادگی امکان پذیر میباشد .

۱- ثبت شرکت
۲- مجوز فعالیت ( مرتبط) از واحد صنفی
۳- عضو نظام صنفی رایانه تهران
۳- سوابق عملکرد ( مشتریان )
۴- تقدیرنامه ها

آیا بازیابی بخشی از اطلاعات در مسیر مشخص با بازیابی اطلاعات کل هارد دیسک کامپیوتر قیمت متفاوتی دارد ؟

این سوال یکی از پرتکرار ترین سوالات مشتریان ماست
برخی از مشتریان ما فقط چند گیگابایت اطلاعات دارند که شامل یک پوشه و یا یک فایل است که دسترسی مجدد برای آنها حیاتی است
برخی دیگر از مشتریان هارد دیسکی به عنوان مثال با ظرفیت دو ترابایت اطلاعات ، با همان حساسیت دارند
باید به این موضوع اشاره کرد در دو حالت جهت دسترسی به اطلاعات از یک روش استفاده می‌شود ولی اغلب با توجه به آسیب دیدگی های مختلف پس از دسترسی ، سرعت برداشت اطلاعات به شدت کند میباشد که این امر باعث می‌شود تا زمان بیشتری صرف بازیابی اطلاعات گردد
و در نهایت این امر سبب میگردد تا تفاوت در هزینه و زمان در این بخش وجود داشته باشد .جهت آگاهی از قیمت حدودی به بخش برآورد هزینه بازیابی اطلاعات آنلاین مراجعه کنید.

ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان

رفع مشکل ارور Access denied partitions هارد کامپیوتر

این بدین معناست که شما مجوز های لازم را برای دسترسی به این پارتیشن را در کامپیوتر ندارید.از اصلی ترین دلایل ظاهر شدن Access denied partitions پس از کلیک روی پارتیشن، می توان به تغییر تنظیمات دسترسی کاربران در setting ویندوز اشاره کرد،
به این صورت، که به درخواست کاربر سیستم، تنظیم، و جهت دسترسی مجدد به پارتیشن باید مجوزهای لازم صادر گردد
اما موضوع اصلی اینجاست که:
اغلب مشتریان کلینیک هارد در زمان مراجعه به دفتر پذیرش اعلام می‌کنند که به هیچ عنوان چنین تنظیماتی روی سیستم صورت نگرفته است.

کلینیک هارد ایران، بصورت رایگان هارد شما را بررسی و عیب‌یابی کرده و در راستای ریکاوری نرم افزاری انواع هارد به شما مشاوره رایگان می‌دهد.
جهت برآورد هزینه ریکاوری اطلاعات نرم افزاری آنلاین کلیک کنید.

هزینه ریکاوری نرم افزاری هارد
مجهزترین کلینیک هارد در ایران

ریکاوری پارتیشن حذف شده
ریکاوری پارتیشن Unallocated هارد کامپیوتر

ارتباط مستقیم ریکاوری حذف شده با ریکاوری Unallocated
در نگاه اول شاید هیچ ارتباطی بین این دو پارتیشن نباشد ولی هر دو رابطه متصل به یکدیگر دارند.
زمانی که به هر دلیلی ( چه به درخواست کاربر سیستم و چه به علت ویروسی شدن ) پارتیشن حذف می‌شود نمایه پارتیشن حذف شده به حالت Unallocated تغییر می‌کند تا زمانیکه دستور ایجاد و ساخت پارتیشن جدید صورت گیرد
حال با توجه به اینکه متوجه روابط این دو حالت شدیم امکان ریکاوری اطلاعات بدون هیچ گونه تغییر در ساخت فولدر ها و فایل ها با آموزش آن براحتی قابل انجام خواهد بود .

هشدار ! اگر اطلاعات مهمی درون هارد خود ذخیره کرده‌اید، اکیدا توصیه می‌شود به‌هیچ‌وجه، شخصا برای بازیابی اطلاعات اقدام نکنید. چراکه هر حرکت اشتباه می‌تواند باعث از بین رفتن همیشگی اطلاعات مهم شما شود.

آموزش ریکاوری پارتیشن حذف شده و unallocated

شیوه‌های بازیابی اطلاعات کامپیوتر

ریکاوری اطلاعات کامپیوتر شیوه های مختلفی دارد و بکارگیری روش مناسب بازیابی اطلاعات در میزان موفقیت در این پروسه بشدت تاثیرگذار خواهد بود.
انتخاب روش مناسب ریکاوری که عدم فشار به هارد و جلوگیری از بین رفتن اطلاعات را گارانتی می‌کند تنها توسط ابزارهای خاص و مهندسین مجرب حوزه بازیابی اطلاعات کامپیوتر مشخص میشود. اگر به هردلیلی اطلاعات خود را از دست داده‌اید، به شما پیشنهاد می‌شود از خدمات مشاوره رایگان کلینیک هارد ایران استفاده نمایید.

تماس با کلینیک هارد
90% موفقیت در بازیابی اطلاعات

ریکاوری هارد 0 بایت در کامپیوتر

وقتی هارد ظرفیت 0 بایت را نشان می دهد، به این معنی است که سیستم عامل شما نمی تواند آن را به درستی تشخیص دهد.عوامل مختلفی میتوانند باعث صفر شدن حجم پارتیشن شود.

ویروسخرابی فایل سیستمبدسکتور نوسانات برق از اصلی‌ترین عوامل بوجود آورنده این شرایط  CAPACITY 0 میباشند.

با درک اینکه چه چیزی باعث می شود هارد صفر بایت را نشان دهد، بیایید به نحوه حل این مشکل بپردازیم.

هشدار: برای ایمنی اطلاعات ‌، توصیه می‌شود ابتدا تمام مقاله را یکبار مطالعه بفرمایید و سپس از مرحله اول جهت رفع مشکل صفر بایت هارد دیسک اقدام نمایید .

بازیابی اطلاعات هارد ظرفیت 0 بایت
در کمتر از 4 ساعت

بازیابی اطلاعات هارد بدسکتور کامپیوتر

بدسکتور به این معنی‌ست که یکی از سکتورهای هارد دیسک آسیب دیده باشد و به صورت موقت و تا رفع مشکل بدسکتور با سیستم Pc3000 یا ابزار مختص ریکاوری، اطلاعات روی آن از دست رفته باشد. زمانی که سیستم عامل به یک سکتور خراب یا همان بدسکتور برمی‌خورد، آن را نشانه‌گذاری کرده و از آن می‌گذرد. بدسکتورها بر اثر خطاهای مکانیکی ایجاد می‌شوند. در بسیاری از مواقع آسیب فیزیکی می‌تواند در بخش‌هایی از فایل‌های مختلف تداخل ایجاد کند. دقت داشته باشید که با توجه به ظرفیت هر سکتور؛ بیشتر فایل‌ها بر روی چندین سکتور مختلف ذخیره شده و از دست رفتن یک سکتور به معنی ناخوانا شدن فایل اصلی است؛ چرا که نقص داده‌ها نمی‌گذارد فایل قابلیت اجرایی داشته باشد.

ریکاوری هارد بدسکتور
90% موفقیت در بازیابی اطلاعات

ریکاوری اطلاعات Raw پارتیشن هارد کامپیوتر

در بازیابی به روش RAW وقتی فایل‌ها عکس و فیلم باشند، بیشتر نرم‌افزارهای تجاری و مراکز بازیابی به مشکل برمی‌خورند. اما ما در کلینیک هارد ایران به کمک کارشناسان پیشروی خود روش‌های جدیدی را ابداع کرده‌ایم. استفاده از تکنیک RAW file carving در خصوص عکس و فیلم مشکل زیادی در خصوص نام فایل و پوشه ایجاد نمی‌کند.

بازیابی اطلاعات RAW پارتیشن
در کمتر از 4 ساعت

پاک شدن اطلاعات و ریکاوری بعد از نصب ویندوز

دلایل مختلفی وجود دارد تا ما اطلاعات ارزشمند خود را پس از نصب ویندوز از دست بدهیم و پس از آن نیاز داشته باشیم تا راهکاری برای بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز جدید پیدا کنیم .
به یاد داشته باشید یکی از دلایل عدم دسترسی به اطلاعات هارد دیسک ( بازنویسی اطلاعات و یا اورایت ) میباشد
پس با توجه به حساسیت فعلی هر اقدام اشتباه باعث میگردد تا یک قدم از اطلاعات دورتر شوید لطفا این مقاله را به دقت مطالعه کنید و سپس برای بازیابی اطلاعات ویندوز قبلی اقدام نمایید .

ریکاوری بعد از نصب ویندوز جدید