کلینیک هارد ایران در سال 1369 به عنوان کسب و کار اصلی شرکت هارد ایران توسط مرحوم نظری بنیان نهاده شد. هدف ایشان ارائه‌ی خدمات حفظ و نگهداری داده‌ها و بازگردانی اطلاعات از دست رفته؛ و تعمیر و نگهداری هارد دیسک و انواع سامانه‌های ذخیره‌سازی اطلاعات به شرکت‌های تجاری در آن زمان بود. رفته رفته و با فراگیرتر شدن رایانه‌های شخصی در ایران کسب و کار کلینیک هارد ایران گسترش پیدا کرد و ارائه‌ی خدمات به کاربران خانگی و غیرتجاری نیز به اهداف کلینیک هارد ایران افزوده شد. در طی تمام این سال‌ها کارشناسان و مدیران کلینیک هارد ایران با بهره‌گیری از دانش روز و آخرین فناوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به ارایه‌ی خدمات بازیابی اطلاعات به بی‌شمار مشتریان کلینیک هارد ایران پرداخته‌اند. در نتیجه‌ی چنین سرمایه‌گذاری‌ای در توسعه‌ی ابزارها و کارشناسان خبره کلینیک هارد ایران این افتخار را دارد که بالاترین نرخ موفق بازیابی اطلاعات را به مشتریان خود در این صنعت ارایه دهد.

ارائه خدمات به مشتریان اروپایی

کلینیک هارد ایران این افتخار را دارد که نه فقط به مشتریان داخلی؛ بلکه از طریق شرکای صربستانی و روسی و اوکراینی خود به برخی مشتریان اروپایی نیز خدمات‌رسانی کرده است.

تحقیق و توسعه در کلینیک هارد ایران

کلینیک هارد ایران تنها شرکت بازیابی در خاورمیانه؛ غرب آسیا و شمال آفریقا است که بخش بزرگی از درآمد سالانه‌ی خود را صرف تحقیق و توسعه در صنعت بازیابی اطلاعت می‌کند و توسعه‌ی ابزارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید و کاراتر برای بازیابی اطلاعات از اهداف اصلی کلینیک هارد ایران است.

قرارداد شراکت و همکاری با شرکت‌هایی در اوکراین، صربستان، روسیه و چین

شریکان جهانی کلینیک هارد ایران در اروپا و روسیه و چین این امکان را به ما داده‌اند که اگر امکان انجام کاری را به لحاظ ظرفیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نداشته باشیم؛ بلافاصله قطعه را برای شرکای خود ارسال کنیم تا کار بازیابی اطلاعات توسط آنها روی قطعه انجام پذیرد.

کلینیک هارد ایران با 28 سال سابقه

کلینیک هارد ایران با بیش از 28 سال تجربه، قدیمی‌ترین مجموعه‌ی متخصص فعال در زمینه‌ی بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه است. کلینیک هارد ایران افتخار همکاری با نهادهای دولتی و غیردولتی، سازمان‌های مردم‌نهاد، شرکت‌های دولتی، عمومی و خصوصی در مقیاس‌های بزرگ، کوچک و متوسط و همچنین همکاری با آتلیه‌های بزرگ عکس و فیلم و شرکت‌های سینمایی در سراسر کشور را دارد. ما با بهره‌گیری از تجهیزات تخصصی و با حضور متخصصین بلند پایه در این مجموعه، میزان موفقیت خود را در بازگرداندن اطلاعات به بیش از هشتاد درصد رسانده‌ایم و همواره در تلاش هستیم تا با بهره‌گیری از علم روز جهانی و به‌روزرسانی تجهیزات خود این آمار را ارتقا دهیم.
کلینیک هارد ایران به عنوان موفق‌ترین شرکت بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه سابقه‌ی بازیابی، تعمیر و جراحی بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ هارد دیسک و بازگردانی موفق بیش از ۱۰٫۰۰۰ ترابایت اطلاعات را در کارنامه‌ی خود دارد. تفاوتی ندارد که اطلاعات شما به چه دلیلی از بین رفته‌ست؛ اگر اطلاعات شما قابل بازیابی باشد، بی‌تردید کار آن در مجموعه‌ی ما قابل انجام است.
کلینیک هارد ایران علاوه بر کشورمان؛ در کردستان عراق، عراق، ترکیه، گرجستان، ارمنستان،‌ آذربایجان و افغانستان نیز فعالیت دارد.


واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران 24 ساعته از طریق چت و واتساپ پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است. با هارد ایران تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی در ساعات کاری: 88728997