تماس با ما

پیشگام بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه

کلینیک هارد ایران به عنوان پیشگام عرصه‌ی بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه تاکنون به نجات بسیاری از کسب‌وکارها و کاربران خانگی شتافته و اطلاعات حیاتی آنها را بازگردانده است. با ۲۹ سال سابقه در زمینه‌ی بازیابی اطلاعات بسیاری از کسب‌وکارها و کاربران حرفه‌ای، کلینیک هارد ایران را به عنوان خدمات‌رسان دائم آنها در امر بازیابی اطلاعات از دست رفته‌شان انتخاب کرده‌اند.

بیشترین آمار در بازیابی موفق اطلاعات مشتریان

مهندسان کلینیک هارد ایران در زمینه‌ی هندل کردن ایرادات مکانیکی؛ ضربه‌های فیزیکی و خرابی‌های داده در سطح سیستمی و انواع ریکاوری سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، بهترین بازیگر صنعت بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه هستند. ما به طور پیوسته در حال بازیابی اطلاعات دستگاه‌هایی هستیم که توسط بسیاری از مراکز دیگر بازیابی اطلاعات با عنوان «غیر قابل بازیابی» رد شده‌اند.

کلین روم استاندارد و تجهیزات به‌روز سخت‌افزاری

تمام تعمیرات و جراحی هارد دیسک‌ها و فلش NANDها در محیط اتاق تمیز (کلین‌روم) گواهی‌شده‌ی کلاس ۱۰۰ ایزو ۵ و مطابق استانداردهای تعیین‌شده‌ی تولیدکنندگان اصلی ابزارهای ذخیره‌سازی داده‌ها انجام می‌شوند. کلینیک هارد ایران مجهز به تجهیزات کامل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و کامل‌ترین بانک هارد دیسک معادل برای تعویض هد و کامپوننت هارد در خاورمیانه است.

آدرس دفتر پذیرش مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای تخت طاووس (خیابان مطهری)، جنب هتل بزرگ تهران، کوچه منصور، پلاک ۷۵، طبقه همکف، واحد یک، مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات کلینیک هارد ایران
کد پستی برای ارسال‌های پستی و تیپاکس: ۱۵۹۵۷۴۷۸۶۱

کلینیک هارد ایران برای رفاه حال شما مشتریان عزیز در دوران کرونا پاسخگویی ویژه ۷×۲۴ از طریق واتساپ را ارائه می‌کند: