خدمات بازیابی اطلاعات انواع کارت حافظه (مموری کارت)

کارت‌های حافظه یا مموری کارت که در ایران به اشتباه «رم» نامیده می‌شوند از پرکاربردترین ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات در عصر ماست. شاید بی‌اغراق هر گوشی موبایل و هر تبلتی یک عدد کارت حافظه داشته باشد؛ به جز محصولات شرکت اپل گوشی‌ها و تبلت‌های کمی هستند که از کارت حافظه پشتیبانی نکنند. تمام دوربین‌های موجود در بازار نیز برای ذخیره‌سازی فیلم‌ها و عکس‌های‌شان نیاز به کارت حافظه دارند. دوربین تحت شبکه و مدار بسته و بسیاری از ابزارهای پرکاربرد دیگر در زندگی روزمره‌ی ما انسان‌ها نیاز به کارت حافظه برای ذخیره‌سازی اطلاعات دارند. حالا فکر کنید که از دست رفتن اطلاعات حساس روی کارت حافظه‌ها تا چه اندازه می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با تاریخچه و انواع مدل‌های کارت‌های حافظه

در کلینیک هارد ایران ما از تمام انواع کارت‌های حافظه پشتیبانی می‌کنیم:

در صورتی‌که هر کدام از کارت‌های حافظه‌ی بالا را دارید بدون نگرانی می‌توانید به کلینیک هارد ایران مراجعه کنید و قطعه‌تان را برای بازیابی اطلاعات تحویل ما دهید.


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹