خدمات انهدام و پاکسازی اطلاعات

در صورتی که قصد دارید اطلاعاتی را از روی یک حافظه نظیر هر نوع هارد دیسک، درایو حالت جامد SSD، فلش درایو، انواع کارت حافظه، حافظه نواری و… به گونه‌ای پاکسازی کنید که به هیچ طریقی قابل بازیابی نباشد؛ متخصصان کلینیک هارد ایران این خدمت را در اختیار شما قرار خواهند داد که بتوانید با خیال راحت از انهدام و پاکسازی اطلاعات روی حافظه‌های مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.

پاکسازی اطلاعات به چهار نوع Wipe (محو کردن)، Shred (ریز ریز کردن)، Delete (حذف کردن) و Erase (پاک کردن) تقسیم می‌شود. یک عملیات پاکسازی و انهدام خوب فرآیندی است که در آن تمام چهار مورد بالا انجام شده و سرانجام با انهدام و تخریب (destruction) تمام ساختارهای داده‌ها امکان بازیابی را ناممکن ساخته. خدمات ما به گونه‌ای است که صد در صد تضمین می‌کنیم اطلاعات مورد نظرتان به هیچ وجه قابل بازیابی نباشد.

خدمات ما برای پاکسازی و امحا و انهدام اطلاعات به گونه‌ی غیر قابل بازگشت:

  • تبدیل تمام سکتورهای حافظه‌ی شما به سکتور صفر
  • تبدیل تمام سکتورهای حافظه‌ی شما به سکتور یک
  • تبدیل تمام سکتورهای حافظه‌ی شما به صفر و یک
  • حذف جداول پارتیشن و ریست کردن S.M.A.R.T و حذف تمام اطلاعات روی کش به گونه‌ای که غیر قابل بازیابی باشد
  • پاکسازی انواع هارد دیسک بدون امکان بازیابی مجدد
  • پاکسازی انواع SSD بدون امکان بازیابی مجدد
  • پاکسازی انواع حافظه فلش بدون امکان بازیابی مجدد
  • پاکسازی انواع مموری کارت بدون امکان بازیابی مجدد

چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.