[su_animate type=”swing”]در کلینیک هارد ایران تنها در ازای دریافت اطلاعات مورد نظرتان پرداخت هزینه انجام می‌دهید.[/su_animate]

خط مش کلینیک هارد ایران دریافت هزینه تنها در ازای بازگردانی اطلاعات مد نظر مشتریان است. در صورتی‌که نتوانیم اطلاعات و فایل‌های مورد نظر شما را بازگردانی کنیم، هیچ هزینه‌ای از این بابت متقبل نخواهید بود. با تحویل قطعه‌تان به کلینیک هارد ایران مهلت 24 ساعته از شما برای ارزیابی رایگان کارتان گرفته می‌شود. پس از ارزیابی قطعه، کارشناسان ما هزینه‌ی انجام کار و زمان به نتیجه رسیدن آن را به شما اعلام می‌کنند و همچنین اطلاعاتی کافی در خصوص دلایل و علت‌های خرابی و از دست رفتن اطلاعات‌تان به شما ارایه می‌شود. پس از تاییدیه‌ی شما قطعه‌تان وارد چرخه‌ی کاری کلینیک هارد ایران می‌شود.
هزینه‌ی بازگردانی اطلاعات وابسته به نوع درایو شما (هارد، فلش و…)، علت خرابی یا خطای سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری آن، و زمانی‌ست که کارشناسان ما بایستی بر روی قطعه‌ی شما گذاشته تا بازگردانی اطلاعات مورد نظرتان انجام شود. هزینه‌ی بازگردانی بر اساس این سه متغییر محاسبه و به شما اعلام می‌شود.

[su_divider text=”مراحل کاری بازیابی اطلاعات در کلینیک هارد ایران” style=”double” margin=”10″]

فرآیند دریافت خدمات از کلینیک هارد ایران چگونه است؟

[su_service title=”مرحله‌ی اول: ارزیابی قطعه‌ی شما” icon=”icon: search” icon_color=”#2672bc” size=”50″]به محض دریافت درایو شما ما کار بررسی روی آن را با وصل کردن درایوتان به دستگاه‌های تست سخت‌افزاری‌مان آغاز می‌کنیم که در شرایطی کنترل شده درایو شما را روشن می‌کنند تا آسیبی به درایو شما وارد نشود. در صورتی که آسیب سخت‌افزاری به درایو شما وارد شده باشد؛ درایوتان تحویل کارشناسان تعمیر و جراحی شده و در صورتی‌که آسیب وارده از نوع نرم‌افزاری باشد؛ درایو شما تحویل کارشناسان نرم‌افزاری کلینیک هارد ایران می‌شود. در این مرحله کارشناسان بخش مربوطه از روندی که برای تعمیر، جراحی یا کارهای نرم‌افزاری و در نهایت بازگردانی اطلاعات شما لازم است انجام شود ارزیابی به عمل آورده و زمان انجام کار و هزینه‌ی آن را به واحد پذیرش کلینیک هارد ایران اعلام می‌کنند.[/su_service] [su_service title=”مرحله‌ی دوم: تماس پذیرش کلینیک هارد ایران با شما و اعلام هزینه و زمان انجام کار” icon=”icon: headphones” icon_color=”#2672bc” size=”50″]طی تماس با شما شرایط قطعه‌تان برای‌تان توضیح داده می‌شود و علت خرابی تشریح می‌شود؛ سپس زمان انجام کار و هزینه‌ی آن به شما اعلام می‌شود. در صورت تاییدیه‌ی شما قطعه‌تان وارد چرخه‌ی کاری ما شده و در صورتی‌که مشکل هارد شما از نوع سخت‌افزاری بوده و نیاز به هارد معادل و قطعات یدکی و جراحی و تعمیر داشته باشد، از شما درخواست می‌شود هزینه‌ی خرید هارد معادل یا قطعات یدکی هارد را پرداخت کنید تا خرید قطعات توسط کلینیک هارد ایران صورت بگیرد.[/su_service] [su_service title=”مرحله‌ی سوم: آغاز کار بر روی قطعه” icon=”icon: user” icon_color=”#2672bc” size=”50″]پس از تاییدیه‌ی شما کارشناسان ما کار بر روی قطعه‌ی شما را آغاز می کنند. در صورتی که قطعه‌ی شما مشکلات سخت‌افزاری داشته، کارهای سخت‌افزاری مثل تعویض هد، جراحی، تعمیر و… توسط کارشناسان سخت‌افزاری کلینیک هارد ایران بر روی قطعه‌ی شما انجام می‌شود؛ پس از موفقیت‌آمیز بودن این مرحله کار کارشناسان نرم‌افزاری وارد چرخه‌ی کاری شده و عملیات اسکن و بازیابی کار شما آغاز می‌شود و کارشناسان یک ایمیج کامل از اطلاعات شما گرفته و فهرست تمام فایل‌های در دسترس شما را تهیه می‌کنند.[/su_service] [su_service title=”مرحله‌ی چهارم: آماده کردن ایمیج و ارایه‌ی لیست فایل شما برای ریموت چک کردن و انتخاب فایل‌ها” icon=”icon: file-text” icon_color=”#2672bc” size=”50″]در این مرحله شما به صورت ریموت و از طریق یک نرم‌افزار و یا با حضور در دفتر کلینیک هارد ایران شروع به بررسی و چک کردن لیست فایل‌های خود می‌کنید و به ما تاییدیه می‌دهید که کدام بخش فایل‌ها را برای بازیابی می‌خواهید.[/su_service] [su_service title=”مرحله‌ی پنجم: تحویل هارد بکاپ از سوی شما برای کپی اطلاعات‌تان روی آن و پرداخت هزینه بازگردانی اطلاعات” icon=”icon: hdd-o” icon_color=”#2672bc” size=”50″]در این مرحله که آخرین مرحله‌ی کار شماست کافی‌ست تا هارد بکاپ خود را تحویل کلینیک هارد دهید تا اطلاعات تایید شده‌ی شما روی آن کپی شود. توجه داشته باشید که کپی کردن چند صد گیگابایت و یا چند ترابایت اطلاعات زمان زیادی می‌برد و بهتر است به جای حضور در دفتر؛ هارد بکاپ خود را توسط پیک برای ما ارسال کنید. در این مرحله شما هزینه‌ی بازگردانی اطلاعات را به ما پرداخت می‌کنید.[/su_service]

[su_animate type=”swing”]مشتریان گرامی کلینیک هارد ایران توجه داشته باشید که هاردهای تعویض هد شده غیرقابل استفاده می‌باشند و پس از برداشت اطلاعات به وسیله‌ی تجهیزات سخت‌افزاری کلینیک هارد ایران، امکان استفاده‌ی عادی از آنها توسط شما دیگر مقدور نیست.[/su_animate]

ویژه: امکان دانلود امن فایل‌های شما

اگر در تهران حضور ندارید یا فرصت‌تان محدود است؛ کارشناسان نرم‌افزاری ما این امکان را فراهم کرده‌اند که بلافاصله پس از بازگردانی، فایل‌های‌تان را بتوانید از سرور ما با مکانیزمی امن و مطمئن دانلود نمایید. این امکان فراهم است که حتی وقتی 20% بازگردانی قطعه شما انجام شده و شما نیازی ضروری به فایلی دارید که در همین 20% بازگردانی شده؛ فایل را از سرورهای ما دانلود کنید در حالی‌که هیچ خللی در فرآیند بازگردانی اطلاعات شما وارد نمی‌شود.

ارائه خدمات بسته به فوریت مشتریان

 • خدمات عادی (Standard) با نرخ استاندارد بین 3 تا 5 روز کاری
 • خدمات فوری (Priority) با نرخ اولویت بین 1 تا 3 روز کاری
 • خدمات اورژانسی (Emergency) با نرخ اورژانسی تنها در صورتی که در کمتر از 24 ساعت به اطلاعات هدف‌تان برسیم و در صورت طولانی‌تر شدن مطابق نرخ فوری محاسبه می‌شود
 • خدمات در محل (Onsite) با نرخ خدمات در محل
 • خدمات ریموت (Remote) با نرخ خدمات بازیابی از راه دور

  *نکته: زمان انجام کار بسیار وابسته به نوع قطعه و مشکلات و خرابی‌های آن است و زمان‌های مذکور متوسط عموم کارهای ما بوده‌اند.

[su_button url=”https://clinichard.com/services/process/the-time-it-takes-to-recover-data” desc=”زمان انجام کار بازیابی اطلاعات”]زمان بازیابی[/su_button]

تعرفه‌های بازیابی اطلاعات در کلینیک هارد ایران: 30% کمتر از نرخ مصوب

تعرفه‌ها در کلینیک هارد ایران براساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و برای خدمات عادی (Standard) کلینیک هارد ایران 30% کمتر از نرخ مصوب اتحادیه دریافت می‌کند. نرخ‌های کامل مصوب اتحادیه و شرایط را می‌توانید در لینک زیر مطالعه نمایید.

[su_button url=”https://clinichard.com/services/process/fees-and-charge/” desc=”هزینه‌های خدمات بازیابی اطلاعات در کلینیک هارد ایران”]تعرفه بازیابی[/su_button]


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات مهم خود انتخاب کنید؟

 • فلسفه کاری و شعار ما: No Recovery = No Charge
 • در صورتی که داده‌های مورد نظر شما بازیابی نشوند؛ هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید
 • اگر کاری قابل بازیابی باشد؛ شک نداشته باشید در کلینیک هارد ایران قابل انجام است.
 • کلینیک هارد ایران با بیش از سه دهه تجربه پیشگام بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه است.
 • کلینیک هارد ایران برای موارد ضروی و اورژانسی از نظر زمانی خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند.
 • کلینیک هارد ایران برای احترام به حریم خصوصی شما و ضمانت آن امکانات و شرایط ویژه‌ای مهیا کرده است.
 • داشتن تیم تحقیق و توسعه به کلینیک هارد ایران این امکان را داده تا هر نوع کاری که از نظر فنی قابل بازیابی‌ست را به نتیجه برساند.
 • شما همیشه می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان کلینیک هارد ایران استفاده کنید و کار بررسی و ارزیابی درایو همیشه رایگان است.
 • بسیاری از وزارت‌خانه‌ها و نهادهای دولتی و بزرگترین بانک‌ها، بیمه‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های کشور با کلینیک هارد ایران کار کرده‌اند.
 • تیم کارشناسان کلینیک هارد ایران از حاذق‌ترین و باتجربه‌ترین کارشناسان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بازیابی در ایران و خاورمیانه هستند.
 • کلینیک هارد ایران با داشتن اتاق تمیز کلاس 5 و کامل‌ترین بانک هارد دیسک‌های معادل بهترین مرکز جراحی و تعمیر هارد خاورمیانه است.

روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران 24 ساعته از طریق چت و واتساپ پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است. با هارد ایران تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی در ساعات کاری: 88728997