متخصص بازیابی هارد، تعمیر و جراحی هارد و تعویض هد هارد

خدمات تخصصی هارد دیسک در کلینیک هارد ایران از بازیابی اطلاعات هارد و تعمیر هارد دیسک تا جراحی هارد و تعویض هد در محیط Cleanroom استاندارد ایزو ۵ کلاس ۱۰۰ و رفع بدسکتور هارد و تعمیر هارد بدسکتور توسط کارشناسان زبده‌ی هارد ایران ارائه می‌شود.

هارد دیسک در سال ۱۹۵۳ توسط مهندسان شرکت معظم IBM در آزمایشگاه سن‌خوزه‌ی این شرکت اختراع شد و در سال ۱۹۵۷ فناوری هارد دیسک توسط این شرکت تجاری شده وهارد دیسک IBM Model 350 به عنوان نخستین هارد دیسک تولیدی جهان وارد بازار مصرفی گردید. طی این هشتاد سال هارد دیسک‌ها پیشرفت زیادی کرده‌اند اما ساختار کلی آنها در تمام این سال‌ها ثابت مانده: هارد یسک یک ابزار ذخیره‌سازی اطلاعات الکترو-مکانیکی است که از حافظه‌ی مغناطیسی برای ذخیره‌سازی اطلاعات استفاده می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با هارد دیسک‌ها پیشنهاد می‌کنیم مقاله را مطالعه کنید.

هارد دیسک‌ها قطعه‌ی بسیار طریفی هستند و آسیب‌پذیری بالایی دارند؛ در مقاله‌ی مشکلات و آسیب‌پذیری‌های هارد دیسک‌ها می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. اما به طور خلاصه انواع مشکلات و خرابی‌های شایع هارد دیسک‌ها به شرح زیر است:

  1. بدسکتور
  2. کندی هارد
  3. خرابی ماژول‌ها
  4. ضربه خوردن هارد
  5. خرابی برد هارد دیسک
  6. خرابی هد هارد دیسک
  7. خرابی موتور هارد دیسک
  8. عدم شناسایی هارد دیسک (دیتکت نشدن هارد)

چرا ما را برای بازیابی اطلاعات‌تان انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.


واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹