عکس رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد

رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد

5/5 - (1 امتیاز)
ریکاوری هارد اکسترنال

چرا کلینیک هارد ایران؟

  • قرارداد حفظ محرمانگی اطلاعات
  • تست و بررسی رایگان
  • برآورد هزینه مشخص
  • عدم دریافت هزینه در صورت عدم موفقیت در ریکاوری

دلایل کم شدن ظرفیت هارد

تماس با ما

اگر ظرفیت هاردتان تغییر کرده و درست نمایش داده نمی شود، به این معنی است که هارد شما با مشکل سخت افزاری مواجه است و نیاز به تجهیزات ریکاوری جهت رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد دارید. برای حل این مشکل می توانید شرایط ارسال قطعه را در سایت مطالعه کرده و هارد را جهت بررسی تخصصی کارشناسان به کلینیک هارد ایران ارسال نمائید. دلایل تغییر و کم شدن ظرفیت هارد :

read more
read more
read more
دانلود برنامه AOMEI

یادداشت:
▪ این نرم افزار می تواند با Windows 11/10/8.1/8/7، XP و Vista کار کند. و بسیاری از عملکردهای دیگر مانند بررسی بد سکتور و پاک کردن هارد دیسک را ارائه می دهد.
▪ برای تعمیر MBR آسیب دیده در Windows Server 2019/2016/2012/2008/2003، می توانید از AOMEI Partition Assistant Server استفاده کنید.

جمع بندی صفر شدن ظرفیت پارتیشن 

تمام روش‌های ذکر شده در مورد چگونگی رفع 0 بایت در مقاله می‌تواند شامل کلیه هارد یا هر برندی مثل وسترن سامسونگ و سیگیت استفاده شود.

کلینیک هارد ایران طی 30 سال سابقه تخصصی در حوزه بازیابی اطلاعات، همواره کوشیده تا بهترین شکل خدمات رسانی را به مشتریان عزیز ارائه نماید.
استفاده از بروزترین دستگاه بازیابی اطلاعات و کامل ترین ابزار دیجیتال، فیزیکی و نرم افزاری و کامل ترین تجهیزات جراحی هارد مورد استفاده در بهترین کمپانی های بازیابی اطلاعات دنیا نظیر: SalvageData Recovery LLC و Gillware; Seagate In-Lab Recovery
و کاملترین آرشیو هد هارد، باعث شده تا کارشناسان ما در 90% موارد، بازیابی اطلاعات مشتریان را بصورت کامل و با همان ترتیب و فرمت قبلی به مشتریان بازگردانند.
تقدیرنامه های متعدد از اتحادیه فناوران اطلاعات و همکاری با بزرگترین ارگان ها و نهاد های دولتی کشور در سال های گذشته میتواند مهر تاییدی بر این ادعا باشد.

درباره ما برآورد هزینه ریکاوری هارد
عکس رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد
عکس رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد
عکس رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد
عکس رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد
عکس رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد
عکس رفع مشکل تغییر ظرفیت هارد

برخی از مشتریان کلینیک هارد ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است