با نظردهی به کیفیت محتوای ما کمک کنید.

زمان ارزشمند است و ما به خوبی به این موضوع آگاه‌ایم.
ما درک می‌کنیم که طولانی شدن زمان انجام کار بازیابی اطلاعات ممکن‌ست برای بسیاری از مشتریان ما سخت باشد؛ به ویژه در مواقعی که اطلاعات از دست رفته منجر به معلق شدن روند کسب و کار آنها شده. کلینیک هارد ایران بی‌شمار مشتری با چنین ویژگی‌ای را خدمت‌رسانی کرده: مشتریانی که در زمان تسویه حساب، پایگاه داده نرم‌افزار حسابداری خود را از دست داده‌اند؛ شرکت‌هایی که فایل سامانه‌ی حضور و غیاب کارکنان‌شان را از دست داده‌اند و برای پرداختی کارکنان خود به مشکل برخورده‌اند. و بی‌شمار مثال مشابه دیگر که فایل‌های حیاتی یک سازمان از دست رفته‌اند. تمامی کارکنان کلینیک هارد ایران از تمامی دپارتمان‌ها به اهمیت عامل زمان برای مشتریان خود آگاه هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا کمترین آسیب به مشتریان ما وارد شود. بنابراین ما طبق تجربیات خود و اهمیت زمان انجام کار؛ خدمات خود را به پنج دسته کلی بر مبنای میزان فوریت مشتریان‌مان طراحی کرده‌ایم که هر یک نرخ جداگانه‌ای دارند.
ما چارچوبی برای کارکنان شرکت و دپارتمان‌های‌مان طراحی کرده‌ایم که زمان کلیه‌ی جوانب و مراحل فرآیند بازیابی اطلاعات اندازه‌گیری و به طور دائمی نظارت شود. وقتی نتیجه‌ی یک ارزیابی را به مشتری اعلام می‌کنیم؛ زمان انجام کار را نیز به او اعلام کرده و در تمام مدت زمان فرآیند انجام کار مشتری را از مراحل کار آگاه می‌کنیم.

ارائه خدمات بسته به فوریت مشتریان

 • خدمات عادی (Standard) با نرخ استاندارد بین 3 تا 5 روز کاری
 • خدمات فوری (Priority) با نرخ اولویت بین 1 تا 3 روز کاری
 • خدمات اورژانسی (Emergency) با نرخ اورژانسی تنها در صورتی که در کمتر از 24 ساعت به اطلاعات هدف‌تان برسیم و در صورت طولانی‌تر شدن مطابق نرخ فوری محاسبه می‌شود. تحویل به محض ممکن بودن نتیجه (ASAP)
 • خدمات در محل (On-Site) با نرخ خدمات در محل
 • خدمات ریموت (Remote) با نرخ خدمات بازیابی از راه دور
  * نکته: زمان انجام کار بسیار وابسته به نوع قطعه و مشکلات و خرابی‌های آن است و زمان‌های مذکور متوسط عموم کارهای ما بوده‌اند.

پرسش‌های رایج مرتبط با زمان انجام کار

 • ارزیابی یا بررسی اولیه شما چقدر طول می‌کشد؟
  برسی اولیه و ارزیابی قطعه‌ی شما به طور معمول 24 ساعت زمان می‌برد. واحد پذیرش کلینیک هارد ایران پس از ارزیابی با شما تماس گرفته و نتیجه‌ی ارزیابی اولیه، زمان لازم و هزینه‌ی انجام کار را به شما اعلام می‌کنند.
 • چقدر طول می‌کشد تا بتوانم اطلاعات‌ام را از شما بگیرم؟
  در صورتی‌که کار شما آماده باشد و حجم فایل‌های مورد نظر شما پایین باشد؛ می‌توانید از طریق پنل ویژه‌ی مشتریان سایت کلینیک هارد ایران؛ فایل‌های‌تان را دانلود نمایید؛ در صورتی‌که حجم زیاد باشد باید هارد بکاپ به دفتر کلینیک هارد ایران ارسال نمایید.
 • هارد بکاپ را چه زمانی باید برای شما ارسال کنم؟
  هر زمان که از سوی کلینیک هارد ایران به شما اعلام شد کار شما نتیجه داده و لیست فایل به شما ارائه شد و یا به صورت ریموت چک فایل انجام دادید و اطلاعات مورد تایید شما بود؛ بلافاصله هارد بکاپ را برای ما ارسال کنید. دقت داشته باشید که بهتر است هارد بکاپ را توسط پیک برای ما ارسال نمایید؛ چرا که با حضور در دفتر وقت‌تان ضایع خواهد شد؛ کپی کردن چند صد گیگابایت یا چند ترابایت اطلاعات روی هارد زمان زیادی می‌برد.
 • امکان دارد تا تعدادی فایل کم حجم‌تر را زودتر دریافت کنم و سپس کل اطلاعات‌ام را روی هارد بکاپ تحویل بگیرم؟
  بله؛ پس از بازیابی و تایید فایل توسط شما؛ این امکان فراهم است که تعدادی فایل ضروری را از پنل ویژه‌ی مشتریان سایت کلینیک هارد ایران دانلود کنید؛ هم‌زمان هارد بکاپ را نیز برای ما ارسال کنید تا کل اطلاعات بر روی هارد بکاپ شما کپی شده و برای‌تان ارسال شود.