خدمات بازیابی اطلاعات انواع ویندوز

مایکروسافت ویندوز پراستفاده‌ترین سیستم عامل جهان است. ویندوز مایکروسافت از فایل سیستم‌هایی چون NTFS و NTFS5 و FAT و FAT32 وexFAT و ReFS استفاده می‌کند. با این وجود NTFS پرکاربردترین فایل سیستم مورد استفاده روی کامپیوترهای ویندوزی است.

ما در کلینیک هارد ایران از هر نوع فایل سیستم تمام انواع سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می‌کنیم. هر کدام از این فایل سیستم‌ها را که دارید و هر کدام از اتفاقات زیر برای‌تان افتاده با کلینیک هارد ایران تماس بگیرید:

  • فرمت شدن پاک کردن اشتباه فایل (حتی شیفت دیلیت Shift Delete)
  • فایل سیستم خراب یا همان Corrupted File System
  • پاک شدن Volume

چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹