زمان ارزشمند است و ما به خوبی به این موضوع آگاه‌ایم.
ما درک می‌کنیم که طولانی شدن زمان انجام کار بازیابی اطلاعات ممکن‌ست برای بسیاری از مشتریان ما سخت باشد؛ به ویژه در مواقعی که اطلاعات از دست رفته منجر به معلق شدن روند کسب و کار آنها شده. کلینیک هارد ایران بی‌شمار مشتری با چنین ویژگی‌ای را خدمت‌رسانی کرده: مشتریانی که در زمان تسویه حساب، پایگاه داده نرم‌افزار حسابداری خود را از دست داده‌اند؛ شرکت‌هایی که فایل سامانه‌ی حضور و غیاب کارکنان‌شان را از دست داده‌اند و برای پرداختی کارکنان خود به مشکل برخورده‌اند. و بی‌شمار مثال مشابه دیگر که فایل‌های حیاتی یک سازمان از دست رفته‌اند. تمامی کارکنان کلینیک هارد ایران از تمامی دپارتمان‌ها به اهمیت عامل زمان برای مشتریان خود آگاه هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا کمترین آسیب به مشتریان ما وارد شود. بنابراین ما طبق تجربیات خود و اهمیت زمان انجام کار؛ خدمات خود را به پنج دسته کلی بر مبنای میزان فوریت مشتریان‌مان طراحی کرده‌ایم که هر یک نرخ جداگانه‌ای دارند.
ما چارچوبی برای کارکنان شرکت و دپارتمان‌های‌مان طراحی کرده‌ایم که زمان کلیه‌ی جوانب و مراحل فرآیند بازیابی اطلاعات اندازه‌گیری و به طور دائمی نظارت شود. وقتی نتیجه‌ی یک ارزیابی را به مشتری اعلام می‌کنیم؛ زمان انجام کار را نیز به او اعلام کرده و در تمام مدت زمان فرآیند انجام کار مشتری را از مراحل کار آگاه می‌کنیم.

ارائه خدمات بسته به فوریت مشتریان

 • خدمات عادی (Standard) با نرخ استاندارد بین 3 تا 5 روز کاری
 • خدمات فوری (Priority) با نرخ اولویت بین 1 تا 3 روز کاری
 • خدمات اورژانسی (Emergency) با نرخ اورژانسی تنها در صورتی که در کمتر از 24 ساعت به اطلاعات هدف‌تان برسیم و در صورت طولانی‌تر شدن مطابق نرخ فوری محاسبه می‌شود. تحویل به محض ممکن بودن نتیجه (ASAP)
 • خدمات در محل (On-Site) با نرخ خدمات در محل
 • خدمات ریموت (Remote) با نرخ خدمات بازیابی از راه دور
  * نکته: زمان انجام کار بسیار وابسته به نوع قطعه و مشکلات و خرابی‌های آن است و زمان‌های مذکور متوسط عموم کارهای ما بوده‌اند.

پرسش‌های رایج مرتبط با زمان انجام کار

 • ارزیابی یا بررسی اولیه شما چقدر طول می‌کشد؟
  برسی اولیه و ارزیابی قطعه‌ی شما به طور معمول 24 ساعت زمان می‌برد. واحد پذیرش کلینیک هارد ایران پس از ارزیابی با شما تماس گرفته و نتیجه‌ی ارزیابی اولیه، زمان لازم و هزینه‌ی انجام کار را به شما اعلام می‌کنند.
 • چقدر طول می‌کشد تا بتوانم اطلاعات‌ام را از شما بگیرم؟
  در صورتی‌که کار شما آماده باشد و حجم فایل‌های مورد نظر شما پایین باشد؛ می‌توانید از طریق پنل ویژه‌ی مشتریان سایت کلینیک هارد ایران؛ فایل‌های‌تان را دانلود نمایید؛ در صورتی‌که حجم زیاد باشد باید هارد بکاپ به دفتر کلینیک هارد ایران ارسال نمایید.
 • هارد بکاپ را چه زمانی باید برای شما ارسال کنم؟
  هر زمان که از سوی کلینیک هارد ایران به شما اعلام شد کار شما نتیجه داده و لیست فایل به شما ارائه شد و یا به صورت ریموت چک فایل انجام دادید و اطلاعات مورد تایید شما بود؛ بلافاصله هارد بکاپ را برای ما ارسال کنید. دقت داشته باشید که بهتر است هارد بکاپ را توسط پیک برای ما ارسال نمایید؛ چرا که با حضور در دفتر وقت‌تان ضایع خواهد شد؛ کپی کردن چند صد گیگابایت یا چند ترابایت اطلاعات روی هارد زمان زیادی می‌برد.
 • امکان دارد تا تعدادی فایل کم حجم‌تر را زودتر دریافت کنم و سپس کل اطلاعات‌ام را روی هارد بکاپ تحویل بگیرم؟
  بله؛ پس از بازیابی و تایید فایل توسط شما؛ این امکان فراهم است که تعدادی فایل ضروری را از پنل ویژه‌ی مشتریان سایت کلینیک هارد ایران دانلود کنید؛ هم‌زمان هارد بکاپ را نیز برای ما ارسال کنید تا کل اطلاعات بر روی هارد بکاپ شما کپی شده و برای‌تان ارسال شود.

چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات مهم خود انتخاب کنید؟

 • فلسفه کاری و شعار ما: No Recovery = No Charge
 • در صورتی که داده‌های مورد نظر شما بازیابی نشوند؛ هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید
 • اگر کاری قابل بازیابی باشد؛ شک نداشته باشید در کلینیک هارد ایران قابل انجام است.
 • کلینیک هارد ایران با بیش از سه دهه تجربه پیشگام بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه است.
 • کلینیک هارد ایران برای موارد ضروی و اورژانسی از نظر زمانی خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند.
 • کلینیک هارد ایران برای احترام به حریم خصوصی شما و ضمانت آن امکانات و شرایط ویژه‌ای مهیا کرده است.
 • داشتن تیم تحقیق و توسعه به کلینیک هارد ایران این امکان را داده تا هر نوع کاری که از نظر فنی قابل بازیابی‌ست را به نتیجه برساند.
 • شما همیشه می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان کلینیک هارد ایران استفاده کنید و کار بررسی و ارزیابی درایو همیشه رایگان است.
 • بسیاری از وزارت‌خانه‌ها و نهادهای دولتی و بزرگترین بانک‌ها، بیمه‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های کشور با کلینیک هارد ایران کار کرده‌اند.
 • تیم کارشناسان کلینیک هارد ایران از حاذق‌ترین و باتجربه‌ترین کارشناسان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بازیابی در ایران و خاورمیانه هستند.
 • کلینیک هارد ایران با داشتن اتاق تمیز کلاس 5 و کامل‌ترین بانک هارد دیسک‌های معادل بهترین مرکز جراحی و تعمیر هارد خاورمیانه است.

روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران 24 ساعته از طریق چت و واتساپ پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است. با هارد ایران تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی در ساعات کاری: 88728997