ارزیابی رایگان

با تحویل قطعه شما به کلینیک هارد ایران به مدت ۲۴ ساعت از شما فرصت برای بررسی و ارزیابی قطعه‌تان می‌خواهیم. ارزیابی صد در صد رایگان بوده و پس از اعلام هزینه به شما براساس وضعیت ابزارتان و اطلاعاتی که به دنبال بازگردانی آن هستید؛ قیمت و زمان انجام کار اعلام می‌شود و پس از تایید شما کار آغاز خواهد شد.

نخستین مرحله در فرآیند بازیابی اطلاعات برای کارشناسان ما انجام یک ارزیابی کامل بر روی قطعه‌ی شماست تا برنامه‌ی دقیق بازیابی اطلاعات شما را به طور دقیق براساس قطعه‌تان تدوین کنند.

این تجزیه و تحلیل جامع به کارشناسان ما کمک می‌کند تا در خصوص مشکلات قطعه‌ی شما به آگاهی کامل برسند تا بتوانند طرح بازیابی اطلاعات شما را به گونه‌ای تدوین کنند که بیشترین شانس بازگشت اطلاعات وجود داشته باشد. دقت داشته باشید که هر تلاش ناموفق برای بازیابی اطلاعات به راحتی شانس بازگردانی سالم و کامل اطلاعات را کاهش می‌دهد و به این دلیل بایستی در برداشتن هر قدم نهایت دقت و روشن‌بینی لحاظ شود.


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹