تعرفه‌های خدمات بازیابی اطلاعات در کلینیک هارد ایران

تعرفه‌ی بازیابی اطلاعات به فاکتورهای متعددی وابسته است:

  • علت از دست رفتن اطلاعات و تاثیرش بر قطعه (سخت‌افزاری-نرم‌افزاری)
  • شدت آسیب وارد شده
  • ظرفیت هارد دیسک یا هر ابزار ذخیره‌سازی داده (Data storage)
  • حجم اطلاعاتی که مشتری می‌خواهد از قطعه‌اش بازیابی شود
  • میزان کار لازم (نفر/ساعت) برای بازیابی اطلاعات مورد نظر
  • میزان منابع و ابزارهایی که کلینیک هارد ایران باید به قطعه مشتری اختصاص دهد تا کار انجام پذیرد
  • اولویت و فوریت زمانی مشتری و منابع در دسترس کلینیک هارد ایران برای انجام کار

به طور کلی تعرفه‌ی خدمات کلینیک هارد ایران فقط پس از ارزیابی به مشتری اعلام می‌شود و بدون ارزیابی اعلام هزینه ممکن نیست.

دقت داشته باشید که مراکز نه چندان خوشنام زیادی وجود دارند که به صورت تلفنی و بدون دیدن قطعه به شما اعلام هزینه می‌کنند و یا از نرخ‌های ثابت تعرفه استفاده می‌کنند؛ اما مسئله این‌جاست که هر قطعه نیاز به خدمات خاص سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویژه‌ای دارد و فرآیند بازیابی روی آن زمان خاص خودش را می‌برد و چنین قیمت‌گذاری‌هایی بدون ارزیابی خود قطعه، نشان‌دهنده‌ی حرفه‌ای نبودن این مراکز است. به طور معمول این شگرد برای گرفتن قطعه از شما به هر قیمتی استفاده می‌شود و پس از تحویل دادن قطعه به چنین مراکزی شروع به فاکتورسازی و بالابردن هزینه به بهانه‌های مختلف می‌کنند و حتی ممکن است بدون بازیابی اطلاعات و یا رسیدن به اطلاعات مورد نظرتان مبالغ هنگفتی از شما دریافت کنند. توصیه ما این‌ست که هرگز فریب این مراکز را نخورید. ما پس از ارزیابی رایگان‌مان به شما اعلام هزینه می‌کنیم و در صورت عدم موافقت‌تان با هزینه‌ی اعلام شده توسط ما؛ می‌توانید قطعه‌تان را در شرایط اولیه و بدون پرداخت هیچ پولی مرجوع کنید.

اما معیار محاسبه‌ی هزینه برای کلینیک هارد ایران؛ تعرفه‌های مصوب اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران می‌باشد.

کلینیک هارد ایران برای خدمات عادی خود ۳۰% زیر نرخ مصوب اتحادیه هزینه دریافت می‌کند.

تعرفه بازیابی اطلاعاتدانلود فایل PDF تعرفه‌های بازیابی اطلاعات مصوب اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از سایت اتحادیه


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹