خدمات بازیایی اطلاعات هارد دیسک‌های سرور

تیم بسیار باتجربه‌ی کلینیک هارد ایران این توانایی را دارد که عملیات بازیابی اطلاعات را روی تعداد بسیار زیادی هارد دیسک سرور در مدت زمان کوتاهی اجرایی کند و به نتیجه برساند. توانایی‌های ویژه‌ی ما برای شما نتایج بهینه و افزایش درصد بازگشت سرمایه (ROI) را به ارمغان می‌آورند و عملیات بازیابی اطلاعات را برای شما به‌صرفه‌تر می‌کند. داده‌های شما توسط فناوری‌های پیشرفته‌ای که در اختیار کلینیک هارد ایران استخراج؛ بازسازی و تایید می‌شود. کلینیک هارد ایران برای شما پلن‌های به‌صرفه‌ی اقتصادی و انعطاف‌پذیری را برای هر اندازه از پروژه‌های سروری فراهم می‌آورد.

پلن‌های به‌صرفه و بهینه وانعطاف‌پذیر کلینیک هارد ایران برای هر نوع آرایه‌ی درایوها:

 • RAID
 • SAN
 • NAS
 • DAS

پلن‌های به‌صرفه و بهینه وانعطاف‌پذیر کلینیک هارد ایران برای هر نوع فایل سیستم:

 • FAT
 • NTFS
 • EXT
 • HFS
 • LINUX

پلن‌های به‌صرفه و بهینه وانعطاف‌پذیر کلینیک هارد ایران برای هر نوع وظایف سرور اعم از:

 • فایل
 • اپلیکیشن
 • دیتابیس
 • ایمیل سرور

بازیابی اطلاعات سرورهای Microsoft Exchange

در کلینیک هارد ایران خدمات ویژه‌ای برای بازیابی Exchange Server های مایکروسافت ارائه می‌کنیم. می‌دانیم که برای شرکت‌ها و کسب و کارها ایمیل وضعیتی حیاتی داشته و از دست رفتن ایمیل‌ها می‌تواند منجر به خساراتی جبران‌ناپذیر شود. نخستین گام ما بررسی ابزاری‌ست که ذخیره سازی بر روی آن انجام شده است تا علت مشکل و میزان آسیب وارد شده را ارزیابی کنیم. در بسیاری از موارد ایرادات ابزارهای ذخیره‌سازی (مثل هارد دیسک و…) باعث خرابی پایگاه داده‌های Exchange می‌شوند. بنابراین بهتر است که همیشه درایوی که Exchange روی آن ذخیره شده را به کلینیک هارد ایران ارسال کنید تا بتوان ارزیابی مناسبی روی آن ارائه کرد.


بازیابی اطلاعات سرورهای Microsoft SharePoint

در کلینیک هارد ایران خدمات ویژه‌ای برای بازیابی SharePoint سرورهای مایکروسافت ارائه می‌کنیم. می‌دانیم که برای شرکت‌ها و کسب و کارها داده‌های داخلی SharePoint وضعیتی حیاتی داشته و از دست رفتن آنها می‌تواند منجر به خساراتی جبران‌ناپذیر شود. نخستین گام ما بررسی ابزاری‌ست که ذخیره سازی بر روی آن انجام شده است تا علت مشکل و میزان آسیب وارد شده را ارزیابی کنیم. در بسیاری از موارد ایرادات ابزارهای ذخیره‌سازی (مثل هارد دیسک و…) باعث خرابی پایگاه داده‌های SharePoint می‌شوند. بنابراین بهتر است که همیشه درایوی که SharePoint روی آن ذخیره شده را به کلینیک هارد ایران ارسال کنید تا بتوان ارزیابی مناسبی روی آن ارائه کرد.


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹