خدمات بازیابی اطلاعات هاردهای هیبریدی SSHD

هاردهای هیبریدی که به Fusion Drive هم معروف است حاصل ترکیب یک هارد دیسک سنتی پرحجم با یک SSD کم حجم به منظور افزایش سرعت سیستم است. به طور مثال SSHD‌های ۱TB/128GB به معنی ترکیب یک هارد دیسک یک ترابایت با یک اس‌اس‌دی ۱۲۸ گیگابایت است.

درایوهای حالت جامد سریع و کارا هستند؛ اما وقتی خراب بشوند و یا شناسایی نداشته باشند؛ شما به مشکلی اساسی بر خورده‌اید که فقط کارشناسان حاذق می‌توانند شما را نجات دهند. خبر خوب این‌ست که فناوری‌های بازیابی اطلاعات از روی SSD پیشرفت چشمگیری کرده‌اند.


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹