خدمات بازیایی اطلاعات هارد دیسک دسکتاپ

در صورتی‌که هارد دیسک کامپیوتر دسکتاپ یا ورک‌استیشن شما Desktop PC/ Workstation با مواردی مشابه زیر به مشکل خورده؛ خونسرد باشید و با کلینیک هارد ایران تماس بگیرید.

  • درایوها و یا پارتیشن‌های غیر قابل دسترسی
  • اپلیکیشن‌ها قادر به اجرا یا بالا آوردن (لود) اطلاعات نیستند.
  • داده‌های خراب (Corrupted data)
  • آسیب‌های ناشی از ویروس و بدافزار و باج‌افزار
  • خرابی کامپوننت‌های هارد دیسک
  • خرابی هارد دیسک
  • آتش‌گرفتن؛ گرمای بیش از حد؛ آب خوردن؛ ریختن چای، قهوه و سایر مایعات روی هارد
  • پاک کردن اشتباهی اطلاعات
  • فرمت کردن و پارتیشن‌بندی اشتباهی و از دست دادن اطلاعات

در هر مورد بازیابی در گام نخست و بررسی اولیه مشخص می‌کنیم که آیا درایو قابل بازیابی/تعمیر/جراحی هست یا خیر. دقت کنید در برخی موارد هزینه‌های تعمیر/جراحی/بازیابی به نسبت اهمیت اطلاعات نمی‌ارزد. ما این موضوع را به مشتریان خود اعلام می‌کنیم تا اگر واقعا اطلاعات‌شان آن قدر ارزش دارد که این میزان هزینه کنند؛ کار انجام شود. اگر جواب مثبت باشد با انجام عملیات‌های مورد نیاز برای تعمیر یا جراحی درایو؛ به مرحله‌ی بازیابی رسیده و مهندسان کلینیک هارد ایران یک ایمیج خام (Raw Image) از کل اطلاعات موجود بر روی درایو استخراج می‌کنند. با تحلیل منطقی (Logical Analysis) می‌توان ماهیت وضعیت اطلاعات از دست رفته را تعیین کرد.
در بازیابی اطلاعات منطقی یا Logical Data Recovery کارشناسان کلینیک هارد ایران با استفاده از Raw Image اقدام به بررسی سکتورهای سطح پایین (low-level) داده‌ها کرده تا مشخص شود که چه تمهیدی برای تعمیر ساختارهای فایل سیستم (File System Structures) لازم است تا دسترسی به اطلاعات مهم ممکن شود. برخی اوقات ساختارهای فایل سیستم موجود از دست رفته یا آسیب دیده. بنابراین لازم است که برای دست‌یابی به آن داده‌ها از یک یا چند fragment ایمیج خام آن داده‌ها استخراج شوند.
به محض آن‌که یک عملیات بازیابی به طور موفق به پایان رسید؛ لیست فایل‌ها ساخته شده و به مشتری ارائه می‌شود تا با چک کردن آنها صحت و سقم اطلاعات و سلامت فایل‌ها سنجیده شوند.


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹