خدمات تعمیر هارد دیسک‌های آرایه‌های RAID آسیب‌دیده

برای ارسال آرایه RAID به کلینیک هارد ایران هیچ نیازی به ارسال کنترلر نیست؛ به مراکزی که از شما کنترلر RAID را به همراه آرایه می‌خواهند مراجعه نکنید. در صورتی‌که یک مرکز بازیابی اطلاعات از شما کنترلر RAID را بخواهد به این معنی است که آنها دانش لازم و کافی برای بازسازی سامانه‌های RAID و اجرای عملیات بازیابی بر روی آنها را ندارند. در حقیقت مرکزی که دانش لازم برای کار ساده‌ای چون بازسازی یک آرایه‌ی RAID بدون کنترلر را نداشته باشد؛ توانایی بازیابی آن را نیز نخواهد داشت. توجه کنید که این فرآیند بازسازی آرایه RAID اگر درست انجام نشود؛ می‌تواند شانس بازیابی اطلاعات را کاهش داده و حتی یک اشتباه می‌تواند منجر به از دست دادن کل اطلاعات شما بدون امکان بازیابی شود. همچنین در بسیاری از موارد به دلیل خرابی درایو یا drive corruption امکان بازسازی موفق آرایه وجود ندارد و بایستی ابتدا مشکل drive corruption را برطرف نمود؛ همان‌طور که می‌بینید سپردن آرایه RAID به غیرکارشناسان می‌تواند منجر به از دست دادن کل اطلاعات‌تان شود؛ پس در انتخاب مرکز بازیابی دقت بسیار زیادی داسته باشید.

داشتن دانش پیشرفته و تجارب لازم و کافی با فرمت‌های فایل سیستم در سطح سکتورها (sector level) برای تمام بازیابی‌های آرایه‌ی RAID ضروری است. درک فرمت‌های HEX و باینری در پایین‌ترین سطوح سیستمی از موارد اساسی برای بازیابی موفق اطلاعات در آرایه‌های RAID است.


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات خود انتخاب کنید؟


روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است.

تلفن واحد مشاوره کلینیک هارد ایران:

۰۲۱-۸۸۱۰۰۴۱۹