با نظردهی به کیفیت محتوای ما کمک کنید.

کلینیک هارد ایران مفتخر است به عنوان تنها مرکز بازیابی اطلاعات خاورمیانه که دارای آزمایشگاه ویژه‌ی تحقیق و توسعه در صنعت بازیابی اطلاعات است؛ بتواند گام‌هایی بزرگ در جهت بهبود روش‌های بازیابی و پیشرفت این صنعت برداشته و موجب اعتلای نام کشورمان را در صعت بازیابی اطلاعات در جهان است.

آزمایشگاه تحقیق و توسعه کلینیک هارد ایران مدام در حال کار بر روی راه‌حل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و فناوری‌های جدید است تا بتواند از انواع گوناگون ابزارهای ذخیره‌سازی و فایل سیستم‌ها و سناریوهای گوناگون از دست رفتن اطلاعات پشتیبانی به عمل بیاورد.

ما هم تلاش می‌کنیم با توسعه‌ی فناوری‌ها و راه‌حل‌های کنونی سرعت انجام بازیابی اطلاعات را بالا ببریم و هم کیفیت کار را به گونه‌ای بالا ببریم که خروجی‌های Root بیشتر از RAW ها باشد.

آیا تاکنون به شما گفته‌اند که قطعه‌تان غیرقابل بازیابی است؟

این‌که کسی تاکنون نتوانسته کار بازیابی قطعه‌تان را به نتیجه برساند؛ به این معنی نیست که اصلا نمی‌توان از آن قطعه اطلاعات بازیابی کرد.
ما در کلینیک هارد ایران به لطف تحقیق و توسعه و دانش و مهارت نیروهای حاذق‌مان این قابلیت را داریم که فناوری‌های جدیدی برای بازیابی هر نوع اطلاعات مشتری‌های‌مان توسعه بدهیم. ما تنها مرکز موجود در خاورمیانه هستیم که می‌توانیم با همکاری مشتری‌های‌مان راه‌حل‌های بازیابی سفارشی ویژه توسعه دهیم و ابزارهای جدیدی بسازیم.
بسیاری از ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات امروزی از متدهای یکتا و منحصرانه‌ای برای ذخیره‌سازی اطلاعات استفاده می‌کنند؛ در صورتی که اطلاعات از دست رفته به اندازه‌ی کافی ارزشمند باشند؛ در بسیاری از موارد راه‌حل‌های ویژه ولی گرانبهایی برای بازیابی اطلاعات وجود دارد.