کلینیک هارد ایران مفتخر است به عنوان تنها مرکز بازیابی اطلاعات خاورمیانه که دارای آزمایشگاه ویژه‌ی تحقیق و توسعه در صنعت بازیابی اطلاعات است؛ بتواند گام‌هایی بزرگ در جهت بهبود روش‌های بازیابی و پیشرفت این صنعت برداشته و موجب اعتلای نام کشورمان را در صعت بازیابی اطلاعات در جهان است.

آزمایشگاه تحقیق و توسعه کلینیک هارد ایران مدام در حال کار بر روی راه‌حل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و فناوری‌های جدید است تا بتواند از انواع گوناگون ابزارهای ذخیره‌سازی و فایل سیستم‌ها و سناریوهای گوناگون از دست رفتن اطلاعات پشتیبانی به عمل بیاورد.

ما هم تلاش می‌کنیم با توسعه‌ی فناوری‌ها و راه‌حل‌های کنونی سرعت انجام بازیابی اطلاعات را بالا ببریم و هم کیفیت کار را به گونه‌ای بالا ببریم که خروجی‌های Root بیشتر از RAW ها باشد.

آیا تاکنون به شما گفته‌اند که قطعه‌تان غیرقابل بازیابی است؟

این‌که کسی تاکنون نتوانسته کار بازیابی قطعه‌تان را به نتیجه برساند؛ به این معنی نیست که اصلا نمی‌توان از آن قطعه اطلاعات بازیابی کرد.
ما در کلینیک هارد ایران به لطف تحقیق و توسعه و دانش و مهارت نیروهای حاذق‌مان این قابلیت را داریم که فناوری‌های جدیدی برای بازیابی هر نوع اطلاعات مشتری‌های‌مان توسعه بدهیم. ما تنها مرکز موجود در خاورمیانه هستیم که می‌توانیم با همکاری مشتری‌های‌مان راه‌حل‌های بازیابی سفارشی ویژه توسعه دهیم و ابزارهای جدیدی بسازیم.
بسیاری از ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات امروزی از متدهای یکتا و منحصرانه‌ای برای ذخیره‌سازی اطلاعات استفاده می‌کنند؛ در صورتی که اطلاعات از دست رفته به اندازه‌ی کافی ارزشمند باشند؛ در بسیاری از موارد راه‌حل‌های ویژه ولی گرانبهایی برای بازیابی اطلاعات وجود دارد.


چرا کلینیک هارد ایران را برای بازیابی اطلاعات مهم خود انتخاب کنید؟

 • فلسفه کاری و شعار ما: No Recovery = No Charge
 • در صورتی که داده‌های مورد نظر شما بازیابی نشوند؛ هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید
 • اگر کاری قابل بازیابی باشد؛ شک نداشته باشید در کلینیک هارد ایران قابل انجام است.
 • کلینیک هارد ایران با بیش از سه دهه تجربه پیشگام بازیابی اطلاعات در ایران و خاورمیانه است.
 • کلینیک هارد ایران برای موارد ضروی و اورژانسی از نظر زمانی خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند.
 • کلینیک هارد ایران برای احترام به حریم خصوصی شما و ضمانت آن امکانات و شرایط ویژه‌ای مهیا کرده است.
 • داشتن تیم تحقیق و توسعه به کلینیک هارد ایران این امکان را داده تا هر نوع کاری که از نظر فنی قابل بازیابی‌ست را به نتیجه برساند.
 • شما همیشه می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان کلینیک هارد ایران استفاده کنید و کار بررسی و ارزیابی درایو همیشه رایگان است.
 • بسیاری از وزارت‌خانه‌ها و نهادهای دولتی و بزرگترین بانک‌ها، بیمه‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های کشور با کلینیک هارد ایران کار کرده‌اند.
 • تیم کارشناسان کلینیک هارد ایران از حاذق‌ترین و باتجربه‌ترین کارشناسان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بازیابی در ایران و خاورمیانه هستند.
 • کلینیک هارد ایران با داشتن اتاق تمیز کلاس 5 و کامل‌ترین بانک هارد دیسک‌های معادل بهترین مرکز جراحی و تعمیر هارد خاورمیانه است.

روزانه به طور متوسط بین پنج تا ده هارد دیسک توسط مشتریانی به کلینیک هارد ایران وارد می‌شود که پیش‌تر هارد دیسک‌شان را نزد مراکز دیگری، از جمله مراکز غیرمجاز و بدون مجوز بازیابی اطلاعات برده بودند. در بیشتر موارد کلینیک هارد ایران می‌تواند آنها را به اطلاعات‌شان برساند اما مواردی زیادی اتفاق می‌افتد که به دلیل Overwrite داده‌ها توسط این مراکز غیرمتخصص و یا تعمیر و جراحی توسط افراد غیرکارشناس و یا به‌وسیله‌ی ابزارهای غیر استاندارد در محیطی غیر از اتاق تمیز (کلین روم) موجب آسیب غیر قابل جبران می‌شوند و امکان بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رسانند. هر بار تلاش برای بازیابی اطلاعات، قسمتی از شانس شما برای رسیدن به بازیابی کامل و موفق را کاهش می‌دهد و همیشه اولین اقدام موثرترین و پراحتمال‌ترین گام برای رسیدن به بازیابی موفق و کامل اطلاعات است. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات‌تان نهایت وسواس را به خرج داده و دقت داشته باشید.واحد مشاوره‌ی کلینیک هارد ایران 24 ساعته از طریق چت و واتساپ پاسخگوی سوالات شما و آماده‌ی راهنمایی و ارایه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما است. با هارد ایران تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی در ساعات کاری: 88728997